LAJMI I FUNDIT:

Jermaine Franklin

14 Artikuj

Joshua zotohet t’i kapërcejë pengesat e fundit në karrierë dhe të rikthehet sërish në maje

Joshua zotohet t’i kapërcejë pengesat e fundit në karrierë dhe të rikthehet sërish në maje

Boks
Ecja për në ring e Anthony Joshuas, po cilësohet si “më e keqja ndonjëherë” nga një boksier

Ecja për në ring e Anthony Joshuas, po cilësohet si “më e keqja ndonjëherë” nga një boksier

Boks
Kamerat kapin personin që e nisi gjithë përleshjen pas luftës Joshua – Franklin

Kamerat kapin personin që e nisi gjithë përleshjen pas luftës Joshua – Franklin

Boks
Më argëtuese për tifozët ishte përplasja pas duelit, se sa meçi 12 raundesh mes Joshuas dhe Franklin

Më argëtuese për tifozët ishte përplasja pas duelit, se sa meçi 12 raundesh mes Joshuas dhe Franklin

Boks
Nuk dha ndonjë shfaqje për mbamendje, por Joshua shton me miliona euro pasurinë pas fitores ndaj Franklin

Nuk dha ndonjë shfaqje për mbamendje, por Joshua shton me miliona euro pasurinë pas fitores ndaj Franklin

Boks
Joshua mposht me lehtësi Franklinin dhe i dërgon mesazhe të forta Furyt e Wilderit: Jam i gatshëm për përballjen me ju

Joshua mposht me lehtësi Franklinin dhe i dërgon mesazhe të forta Furyt e Wilderit: Jam i gatshëm për përballjen me ju

Boks
Shuma e parave, ora dhe vendi i duelit: Joshua – Franklin, gjithçka gati për meçin spektakolar

Shuma e parave, ora dhe vendi i duelit: Joshua – Franklin, gjithçka gati për meçin spektakolar

Boks
Anthony Joshua arrin peshë rekorde para duelit me Jermaine Franklin

Anthony Joshua arrin peshë rekorde para duelit me Jermaine Franklin

Boks
Franklin kërcënon ashpër Joshuan para duelit të së shtunës

Franklin kërcënon ashpër Joshuan para duelit të së shtunës

Boks
Anthony Joshua shpjegon pse nuk është i emocionuar për luftën e Jermaine Franklin

Anthony Joshua shpjegon pse nuk është i emocionuar për luftën e Jermaine Franklin

Boks
Këtë të shtunë Anthony Joshua rikthehet në ring, në rast se humbë – paralajmëron pensionimin

Këtë të shtunë Anthony Joshua rikthehet në ring, në rast se humbë – paralajmëron pensionimin

Boks
Anthony Joshua emëron trajnerin e ri para meçit me Jermaine Franklin

Anthony Joshua emëron trajnerin e ri para meçit me Jermaine Franklin

Boks
‘Një agim i ri’ – Joshua konfirmon meçin me Franklin në Londër

‘Një agim i ri’ – Joshua konfirmon meçin me Franklin në Londër

Boks
Konfirmohet ndeshja e radhës për Anthony Joshua

Konfirmohet ndeshja e radhës për Anthony Joshua

Boks