LAJMI I FUNDIT:

Ethereum

81 Artikuj

Gucci do të pranojë kriptomonedha – zbulohen se me cilat valuta dixhitale mund të blini

Gucci do të pranojë kriptomonedha – zbulohen se me cilat valuta dixhitale mund të blini

Botë
Bitcoin vazhdon të zhvlerësohet, bie nën 19 mijë dollarë

Bitcoin vazhdon të zhvlerësohet, bie nën 19 mijë dollarë

Botë
​I hakohet llogaria qytetarit nga Fushë Kosova, vidhen kriptovaluta Etherum me vlerë mbi 3,800 dollarë

​I hakohet llogaria qytetarit nga Fushë Kosova, vidhen kriptovaluta Etherum me vlerë mbi 3,800 dollarë

Kronika e Zezë
Miliarderët po nguten të blejnë kriptovaluta, njëri prej tyre tregoi pse po ndodh kjo?

Miliarderët po nguten të blejnë kriptovaluta, njëri prej tyre tregoi pse po ndodh kjo?

Financa
Mbi 60 milionë dollarë investime, zbulohen kriptomonedhat e preferuara të shqiptarëve

Mbi 60 milionë dollarë investime, zbulohen kriptomonedhat e preferuara të shqiptarëve

Shqipëri
Bie vlera e Bitcoin dhe Ethereum

Bie vlera e Bitcoin dhe Ethereum

Botë
Bitcoin vazhdon të bie, Ethereum gjithashtu po humb terren

Bitcoin vazhdon të bie, Ethereum gjithashtu po humb terren

Botë
Bien ndjeshëm çmimet e kriptovalutave, zhvlerësohen më shumë se 10 për qind

Bien ndjeshëm çmimet e kriptovalutave, zhvlerësohen më shumë se 10 për qind

Botë
Po vazhdon rënia e Bitcoin dhe kriptovalutave të tjera

Po vazhdon rënia e Bitcoin dhe kriptovalutave të tjera

Botë
Tregu i kriptovalutave arrin në 3,000,000,000,000 dollarë – Bitcoin dhe Ethereum në vlera rekorde

Tregu i kriptovalutave arrin në 3,000,000,000,000 dollarë – Bitcoin dhe Ethereum në vlera rekorde

Botë
Ethereum arrin një rekord të ri, rritet për 4 për qind gjatë 24 orëve të fundit – kalon shifrën prej mbi 4,700 dollarë

Ethereum arrin një rekord të ri, rritet për 4 për qind gjatë 24 orëve të fundit – kalon shifrën prej mbi 4,700 dollarë

Financa
Kriptovaluta Ethereum rritet në vlera rekorde

Kriptovaluta Ethereum rritet në vlera rekorde

Botë
Rikthehet fuqishëm Bitcoin, sërish tejkalon shumën e 50,000 dollarëve

Rikthehet fuqishëm Bitcoin, sërish tejkalon shumën e 50,000 dollarëve

Botë
PayPal pranon transaksionet me kriptovaluta për klientët në Britani të Madhe

PayPal pranon transaksionet me kriptovaluta për klientët në Britani të Madhe

Botë
Vlera e Ethereum arrin në 3 mijë dollarë, Bitcoin bie për gati 2 mijë dollarë

Vlera e Ethereum arrin në 3 mijë dollarë, Bitcoin bie për gati 2 mijë dollarë

Botë
Çmimet e Bitcoin dhe Ethereum kanë rënë ndjeshëm

Çmimet e Bitcoin dhe Ethereum kanë rënë ndjeshëm

Lajme Teknologji
Bitcoin dhe Dogecoin po bien përsëri

Bitcoin dhe Dogecoin po bien përsëri

Lajme Teknologji
Ethereum thyen rekorde të shumta

Ethereum thyen rekorde të shumta

Lajme Teknologji
Investitorët e Bitcoinit brenda një ditë humbin 25 miliardë dollarë

Investitorët e Bitcoinit brenda një ditë humbin 25 miliardë dollarë

Botë
Çmimi i Bitcoin vazhdon të bjerë, duke tërhequr me vete kriptovalutat e tjera

Çmimi i Bitcoin vazhdon të bjerë, duke tërhequr me vete kriptovalutat e tjera

Lajme Teknologji
Guvernatori i Bankës së Anglisë: Investitorët e kriptomonedhave duhet të jenë të përgatitur të humbin të gjitha paratë e tyre

Guvernatori i Bankës së Anglisë: Investitorët e kriptomonedhave duhet të jenë të përgatitur të humbin të gjitha paratë e tyre

Lajme Teknologji
Themeluesi i Ethereum është miliarderi më i ri i kriptovalutës

Themeluesi i Ethereum është miliarderi më i ri i kriptovalutës

Botë
Bitcoin dhe kriptovalutat e tjera shënuan rënie në vlerë

Bitcoin dhe kriptovalutat e tjera shënuan rënie në vlerë

Lajme Teknologji
Bitcoin kalon përsëri vlerën 60 mijë dollarë

Bitcoin kalon përsëri vlerën 60 mijë dollarë

Lajme Teknologji