LAJMI I FUNDIT:

Disponimi

31 Artikuj

Simptomat më pak të njohura që tregojnë se keni probleme me zorrët

Simptomat më pak të njohura që tregojnë se keni probleme me zorrët

Këshilla mjekësore
Ndryshimi në dimër dhe ndikimi në stilin e jetesës

Ndryshimi në dimër dhe ndikimi në stilin e jetesës

Lifestyle
Bisedat me personat që nuk i njihni jua përmirësojnë disponimin

Bisedat me personat që nuk i njihni jua përmirësojnë disponimin

Lifestyle
Mësoni shenjat që tregojnë se po konsumoni shumë sheqer

Mësoni shenjat që tregojnë se po konsumoni shumë sheqer

Këshilla mjekësore
Metoda të shpejta për të rritur energjinë, luftuar lodhjen dhe për t’u ndjerë më mirë këtë pranverë

Metoda të shpejta për të rritur energjinë, luftuar lodhjen dhe për t’u ndjerë më mirë këtë pranverë

Si të…
Një dietë e mbushur me këto ushqime mund të përmirësojë shëndetin dhe disponimin e përgjithshëm, zbulon studimi

Një dietë e mbushur me këto ushqime mund të përmirësojë shëndetin dhe disponimin e përgjithshëm, zbulon studimi

Shëndetësi Lajme
Si ndikojnë ngjyrat e rrobave në disponimin tuaj

Si ndikojnë ngjyrat e rrobave në disponimin tuaj

Psikoprofil
Gjërat befasuese që ndikojnë në disponim

Gjërat befasuese që ndikojnë në disponim

Psikologji
Domosdoshmëria e shkuarjes në pushim

Domosdoshmëria e shkuarjes në pushim

Të tjera
Disa mënyra për të përmirësuar disponimin tuaj

Disa mënyra për të përmirësuar disponimin tuaj

Psikologji
Zgjidh manikyrin e duhur: Ngjyra e thonjve mund të ndikojë në gjendjen tuaj të humorit!

Zgjidh manikyrin e duhur: Ngjyra e thonjve mund të ndikojë në gjendjen tuaj të humorit!

Manikyr dhe pedikyr
Ditët më të gjata do t’ju ndryshojnë humorin: Si të përfitojmë nga ndryshimi i orës

Ditët më të gjata do t’ju ndryshojnë humorin: Si të përfitojmë nga ndryshimi i orës

Shëndetësi Lajme
Jeni të lodhur, keni dhimbje, nuk keni disponim – provoni të flini pa jastëk

Jeni të lodhur, keni dhimbje, nuk keni disponim – provoni të flini pa jastëk

Këshilla mjekësore
Si ndikon ushqimi që hamë në humorin tonë

Si ndikon ushqimi që hamë në humorin tonë

Psikologji
Psikologët propozojnë: Nëse jeni të pasigurt gjatë marrëdhënies seksuale, ka ilaç!

Psikologët propozojnë: Nëse jeni të pasigurt gjatë marrëdhënies seksuale, ka ilaç!

Këshilla Lifestyle
Disa arsye pse nuk duhet të shkoni në krevat të uritur

Disa arsye pse nuk duhet të shkoni në krevat të uritur

Shëndetësi Lajme
Si ndikojnë ngjyrat dhe madhësia e pllakave në disponimin tuaj?

Si ndikojnë ngjyrat dhe madhësia e pllakave në disponimin tuaj?

Lutian Home
Konfuzioni nga informatat e shumëfishta rreth COVID-19

Konfuzioni nga informatat e shumëfishta rreth COVID-19

Temat Javore
‘Bombë’ vitaminash në një gotë: Pija që i parandalon sëmundjet dhe e rritë disponimin

‘Bombë’ vitaminash në një gotë: Pija që i parandalon sëmundjet dhe e rritë disponimin

Nutricion
Antidepresantët më të fuqishëm natyralë: Bimët që jua rikthejnë disponimin e mirë!

Antidepresantët më të fuqishëm natyralë: Bimët që jua rikthejnë disponimin e mirë!

Të njohim produktet
Si ta dizajnoni një shtëpi që ju bën të ndiheni mirë

Si ta dizajnoni një shtëpi që ju bën të ndiheni mirë

Rregullimi i shtëpisë
Disponimi varet edhe nga parfumi

Disponimi varet edhe nga parfumi

Shëndetësi Lajme
Vezoret dhe disponimi

Vezoret dhe disponimi

Këshilla dhe arsye
​Ushqimet për disponim të mirë

​Ushqimet për disponim të mirë

Të njohim produktet