LAJMI I FUNDIT:

Desert

16 Artikuj

Ëmbëlsira serenadë: Deserti i shijshëm për t’u mbajtur gjatë në mend!

Ëmbëlsira serenadë: Deserti i shijshëm për t’u mbajtur gjatë në mend!

Deserte
Desert për 15 minuta: Toptha me fëstëk, badem dhe kakao

Desert për 15 minuta: Toptha me fëstëk, badem dhe kakao

Desert
Me dy përbërës dhe 30 minuta përgatitje: Receta më e lehtë për një desert me çokollatë që të gjithë e adhurojnë!

Me dy përbërës dhe 30 minuta përgatitje: Receta më e lehtë për një desert me çokollatë që të gjithë e adhurojnë!

Desert
Ëmbëlsirë trengjyrëshe pa e pjekur: Desert i lëngshëm dhe i shijshëm sipas recetës së gjyshes!

Ëmbëlsirë trengjyrëshe pa e pjekur: Desert i lëngshëm dhe i shijshëm sipas recetës së gjyshes!

Desert
Kështu bëhet glazura e qelqtë për torta dhe biskota: Sipas recetës së ëmbëltorëve me përvojë

Kështu bëhet glazura e qelqtë për torta dhe biskota: Sipas recetës së ëmbëltorëve me përvojë

Ëmbëlsirë
Desert me çokollatë, pa vezë, margarinë dhe pa asnjë gram miell!

Desert me çokollatë, pa vezë, margarinë dhe pa asnjë gram miell!

Desert
Deserti më i shijshëm: Ëmbëlsirë të cilën do ta mbani në mend tërë jetën!

Deserti më i shijshëm: Ëmbëlsirë të cilën do ta mbani në mend tërë jetën!

Deserte
Puding me fara Chia dhe kafe

Puding me fara Chia dhe kafe

Desert
Recetë e shpejtë dhe e shijshme: Ëmbëlsirë pa gluten me fara lulëkuqeje të egër

Recetë e shpejtë dhe e shijshme: Ëmbëlsirë pa gluten me fara lulëkuqeje të egër

Ëmbëlsirë
Desert tradicional në mënyrën bullgare: Gatuani bakllava pa petë

Desert tradicional në mënyrën bullgare: Gatuani bakllava pa petë

Desert
Në lukth ka vend edhe për ëmbëlsira: Qe përse hani desert edhe kur jeni të ngopur!

Në lukth ka vend edhe për ëmbëlsira: Qe përse hani desert edhe kur jeni të ngopur!

Shëndetësi Lajme
Ëmbëlsirë pa miell dhe sheqer – hit botëror: Desert shumë i mirë

Ëmbëlsirë pa miell dhe sheqer – hit botëror: Desert shumë i mirë

Desert
Deserti i cili nuk ju shton peshë: Halle Berry ka zbuluar recetën e ëmbëlsirës së saj të preferuar

Deserti i cili nuk ju shton peshë: Halle Berry ka zbuluar recetën e ëmbëlsirës së saj të preferuar

Desert
Desert i gatshëm për 10 minuta: Molla të lëngshme të pjekura! (Video)

Desert i gatshëm për 10 minuta: Molla të lëngshme të pjekura! (Video)

Deserte
Kuzhinieri amator tregon desertin e shëmtuar, që ngjanë më shumë me një gjellë (Foto)

Kuzhinieri amator tregon desertin e shëmtuar, që ngjanë më shumë me një gjellë (Foto)

Fun Lajme
Desert me tri lloje çokollate dhe ujë (Video)

Desert me tri lloje çokollate dhe ujë (Video)

Desert