LAJMI I FUNDIT:

Armend Zemaj

907 Artikuj

S’ka sigurime shëndetësore as nga Qeveria Kurti

S’ka sigurime shëndetësore as nga Qeveria Kurti

Kosovë
Zemaj kritikon Qeverinë: S’ka pasur strategji për integrimin e veriut

Zemaj kritikon Qeverinë: S’ka pasur strategji për integrimin e veriut

Politikë
Zemaj: Tendenca për autokraci, shqetësim nacional

Zemaj: Tendenca për autokraci, shqetësim nacional

Kosovë
MSH anulon listën e çmimeve të barnave pasi u vërejtën probleme, opozita e akuzon për keqpërdorime

MSH anulon listën e çmimeve të barnave pasi u vërejtën probleme, opozita e akuzon për keqpërdorime

Kosovë
Zemaj: Qeveria sot anuloi listën e çmimeve të produkteve medicinale, i doli në shesh përfitimi personal

Zemaj: Qeveria sot anuloi listën e çmimeve të produkteve medicinale, i doli në shesh përfitimi personal

Shëndetësi
Kosova jashtë KiE-së, flasin pozita e opozita

Kosova jashtë KiE-së, flasin pozita e opozita

Kosovë
Zemaj, LVV-së: Me vulën e SHBA-ve jeni hajna të certifikuar

Zemaj, LVV-së: Me vulën e SHBA-ve jeni hajna të certifikuar

Kosovë
Vendimi për Manastirin, reagon opozita: Krejt jeta politike e Albin Kurtit është tërheqje, dorëzim e mashtrim

Vendimi për Manastirin, reagon opozita: Krejt jeta politike e Albin Kurtit është tërheqje, dorëzim e mashtrim

Kosovë
Zemaj thotë se partneriteti i Kosovës me Amerikën është në fazë kritike

Zemaj thotë se partneriteti i Kosovës me Amerikën është në fazë kritike

Politikë
​Paralajmërimet për hartimin e një drafti të ri për Asociacionin, opozita i quan manovra politike

​Paralajmërimet për hartimin e një drafti të ri për Asociacionin, opozita i quan manovra politike

Politikë
Zemaj: MSh është shndërruar në laborator eksperimenti – në spitale mungojnë edhe gjërat elementare

Zemaj: MSh është shndërruar në laborator eksperimenti – në spitale mungojnë edhe gjërat elementare

Kosovë
Lutjet e Mëngjesit në Uashington, cilët deputetë të Kosovës pritet të marrin pjesë

Lutjet e Mëngjesit në Uashington, cilët deputetë të Kosovës pritet të marrin pjesë

Kosovë
Ministria e Shëndetësisë synon ligj të ri për sigurimin shëndetësor

Ministria e Shëndetësisë synon ligj të ri për sigurimin shëndetësor

Shëndetësi
Zemaj: LVV ndërtoi kauzë duke kundërshtuar me protesta punimet në grykën e Deçanit, sot japin leje mjedisore

Zemaj: LVV ndërtoi kauzë duke kundërshtuar me protesta punimet në grykën e Deçanit, sot japin leje mjedisore

Kosovë
Zemaj: Vitia ka larguar nga strategjia Ligjin për Shëndetësi dhe Ligjin për Sigurime Shëndetësore

Zemaj: Vitia ka larguar nga strategjia Ligjin për Shëndetësi dhe Ligjin për Sigurime Shëndetësore

Kosovë
Zemaj kritikon LVV-në: 750 mijë euro investim pas tre viteve në pushtet, mashtrues që dështimin tentojnë ta prezantojnë për sukses

Zemaj kritikon LVV-në: 750 mijë euro investim pas tre viteve në pushtet, mashtrues që dështimin tentojnë ta prezantojnë për sukses

Shëndetësi
Zemaj: Zjarri kaploi që disa herë Institutin, e heshtja ministrat e paaftë të qeverisë së mashtrimit

Zemaj: Zjarri kaploi që disa herë Institutin, e heshtja ministrat e paaftë të qeverisë së mashtrimit

Kosovë
Një vit pas dorëheqjes së serbëve nga institucionet, deputetët e Listës Serbe paguhen pa ardhur në punë

Një vit pas dorëheqjes së serbëve nga institucionet, deputetët e Listës Serbe paguhen pa ardhur në punë

Kosovë
FOL: Intervistimi i kandidatëve për anëtarë të bordit të RTK-së, jo transparent, jo meritor dhe pa integritet

FOL: Intervistimi i kandidatëve për anëtarë të bordit të RTK-së, jo transparent, jo meritor dhe pa integritet

Kosovë
Shkarkohet Bordi i Komisionit të Pavarur për Miniera dhe Minerale – i njëjti ishte emëruar vetë nga pushteti

Shkarkohet Bordi i Komisionit të Pavarur për Miniera dhe Minerale – i njëjti ishte emëruar vetë nga pushteti

Të Tjera
Zemaj: Shkarkimi i Bordit të Komisionit për Miniera dhe Minerale është dashur të ndodh kur u ndanë 9 milionë euro për Ferronikelin

Zemaj: Shkarkimi i Bordit të Komisionit për Miniera dhe Minerale është dashur të ndodh kur u ndanë 9 milionë euro për Ferronikelin

Të Tjera
Konjufca vazhdon me seancën e planifikuar, s’ka seancë të jashtëzakonshme

Konjufca vazhdon me seancën e planifikuar, s’ka seancë të jashtëzakonshme

Kosovë
“Shembulli më i keq i opozitarit që ka pas Kosova”, “Kryeministër mirë që i ke mësu ligjet edhe Kushtetutën” – opozita i përgjigjet kritikave të Kurtit

“Shembulli më i keq i opozitarit që ka pas Kosova”, “Kryeministër mirë që i ke mësu ligjet edhe Kushtetutën” – opozita i përgjigjet kritikave të Kurtit

Kosovë
Zemaj: Pa mbështetjen e SHBA-së, s’mund të ecim përpara

Zemaj: Pa mbështetjen e SHBA-së, s’mund të ecim përpara

Kosovë


mob5