LAJMI I FUNDIT:

Agron Kuçi

27 Artikuj

Ish-kryetari i Junikut lë politikën, bëhet avokat

Ish-kryetari i Junikut lë politikën, bëhet avokat

Drejtësi
Politikanët që mbetën pa ulësen e kryetarit të komunës në zgjedhjet lokale 2021

Politikanët që mbetën pa ulësen e kryetarit të komunës në zgjedhjet lokale 2021

Mirjeta Hajzeraj
Humbi garën për kryetar të Junikut, Kuçi jep dorëheqje nga posti i kryetarit të Degës së AAK-së

Humbi garën për kryetar të Junikut, Kuçi jep dorëheqje nga posti i kryetarit të Degës së AAK-së

Politikë
Pas arrestimit të djalit të tij për manipulim me vota, reagon kryetari i Junikut, Agron Kuçi

Pas arrestimit të djalit të tij për manipulim me vota, reagon kryetari i Junikut, Agron Kuçi

Politikë
Një muaj paraburgim për djalin e kryetarit të Junikut, i dyshuar për manipulim votash

Një muaj paraburgim për djalin e kryetarit të Junikut, i dyshuar për manipulim votash

Drejtësi
Kandidatët për kryetarë komunash që morën më së shumti vota nga diaspora

Kandidatët për kryetarë komunash që morën më së shumti vota nga diaspora

Kosovë
Juniku, komuna e parë që numërohen të gjitha votat

Juniku, komuna e parë që numërohen të gjitha votat

Kosovë
Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Junikut pas zgjedhjeve lokale 2021?

Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Junikut pas zgjedhjeve lokale 2021?

Politikë
Haradinaj nominon Agron Kuçin për kryetar të Junikut

Haradinaj nominon Agron Kuçin për kryetar të Junikut

Kosovë
Debat i ashpër për impiantin e ujërave të zeza në mes kryetarit të Junikut dhe opozitës

Debat i ashpër për impiantin e ujërave të zeza në mes kryetarit të Junikut dhe opozitës

Kosovë
Kryetari i Junikut ballafaqohet me premtimet e parealizuara

Kryetari i Junikut ballafaqohet me premtimet e parealizuara

Kosovë
Zemaj nga Juniku: Brenda 24 orëve, lakorja e vdekjeve nga COVID-19 ka rënë në zero

Zemaj nga Juniku: Brenda 24 orëve, lakorja e vdekjeve nga COVID-19 ka rënë në zero

Kosovë
Sa i kanë realizuar kryetarët e komunave premtimet e tyre? GAP publikon raportin

Sa i kanë realizuar kryetarët e komunave premtimet e tyre? GAP publikon raportin

Kosovë
Pas rastit të parë me COVID-19 në Junik, vet izolohen pesë familje

Pas rastit të parë me COVID-19 në Junik, vet izolohen pesë familje

Kosovë
Hoti takohet me kryetarin e Komunës së Junikut, flasin për garat që do të fillojnë këtë muaj

Hoti takohet me kryetarin e Komunës së Junikut, flasin për garat që do të fillojnë këtë muaj

Kosovë
Kryetari i Junikut ftesë publike kryeministrit Haradinaj: Ndalo punimet e paligjshme në rrjedhën e lumit Ereniku i vogël

Kryetari i Junikut ftesë publike kryeministrit Haradinaj: Ndalo punimet e paligjshme në rrjedhën e lumit Ereniku i vogël

Kosovë
Projektet bujqësore të Junikut, do gjejnë mbështetjen e MBPZHR-së

Projektet bujqësore të Junikut, do gjejnë mbështetjen e MBPZHR-së

Bujqësi
Kuçi fton Haradinajn dhe Thaçin për pajtim në kullat e Junikut

Kuçi fton Haradinajn dhe Thaçin për pajtim në kullat e Junikut

Kosovë
Abeja, për strategji luftarake, i dyti pas Adem Jasharit

Abeja, për strategji luftarake, i dyti pas Adem Jasharit

Kosovë
Juniku bëhet me qendër për pajisje me dokumente dhe regjistrim të veturave

Juniku bëhet me qendër për pajisje me dokumente dhe regjistrim të veturave

Komunat
Kuçi tregon se ku do ndërtohet qendra kulturore e stadiumi (Video)

Kuçi tregon se ku do ndërtohet qendra kulturore e stadiumi (Video)

Parlamentare
Kelmendi: Zhvillimi i bujqësisë është prioritet i Qeverisë

Kelmendi: Zhvillimi i bujqësisë është prioritet i Qeverisë

Të Tjera
Deçani e Juniku bojkotojnë Komisionin për Demarkacion

Deçani e Juniku bojkotojnë Komisionin për Demarkacion

Kosovë
Kryetarët e komunave: 2016-ta ishte vit i sfidave dhe i sukseseve

Kryetarët e komunave: 2016-ta ishte vit i sfidave dhe i sukseseve

Kosovë