Sylvester Stallone dhe gruaja e tij, Jennifer Flavin, kanë vendosur të pajtohen më pak se një muaj pasi ish-modelja paraqiti kërkesën për divorc, sipas një konfirmimi për Page Six.

“Ata vendosën të takoheshin përsëri në shtëpi, ku biseduan dhe ishin në gjendje të zgjidhnin mosmarrëveshjet e tyre”, thotë një zëdhënës.

“Të dy janë jashtëzakonisht të lumtur”.

Foto: Instagram

Është thënë gjithashtu se fotografia që Stallone, 76 vjeç, postoi atë dhe Flavin, 54 vjeçare, të kapur për dore të hënën, ishte “në mënyrën e tij duke aluduar për atë që po vinte”.

Të gjitha lajmet nga Sylvester Stallone Të gjitha lajmet nga Sylvester Stallone

Ylli i “Rocky” dhe themeluesja e “Serious Skincare” janë të martuar për 25 vjet dhe kanë tre vajza: Sophia, 26-vjeçare, Sistine, 24-vjeçare dhe Scarlet, 20-vjeçare.

Reklama

Foto: Getty Images

Flavin bëri kërkesën tronditëse për divorc nga ylli i “Tulsa King” në gusht në Palm Beach County, Florida, dhe u pa pa unazën e saj të martesës menjëherë pas kësaj.

Reklama

Burime të brendshme pretenduan se mosmarrëveshja dyshohet se çoi në “një argument jashtëzakonisht të nxehtë që solli çështje të tjera” në martesën e tyre.

Foto: Instagram

Më vonë, Stallone i mohoi këto thashetheme, duke i thënë TMZ: “Ne nuk e përfunduam lidhjen me një argument kaq të parëndësishëm”, përpara se të pranonte se ata nuk ishin dakord se “si të kujdeseshin për qenin”, duke qenë se shpesh udhëtojnë dhe jetojnë në dy shtëpi. /Telegrafi/

Reklama