LAJMI I FUNDIT:

Sylvester Stallone – 76 vjeçari që sfidon moshën, mahnit me stilin në një paraqitje me gruan e tij Jennifer Flavin

Sylvester Stallone – 76 vjeçari që sfidon moshën, mahnit me stilin në një paraqitje me gruan e tij Jennifer Flavin

Sylvester Stallone listoi shtëpinë e tij me katër dhoma gjumi në Hidden Hills për 22.5 milionë dollarë (21.1 milionë euro) pasi u transferua në një pronë prej 35 milionë dollarësh (32.9 milionë euro) në Palm Beach, Florida.

Ylli i filmit, 76 vjeç, u pa duke dalë me gruan e tij Jennifer Flavin, 54 vjeçe, në Calabasas të martën në mëngjes, shkruan DailyMail.

Çifti të cilët u ndanë për pak kohë në gusht, qëndruan afër teksa shijonin një shëtitje në lagjen e Los Angelesit.

Ylli i “Rocky” veshi xhinse me një xhaketë gri me zinxhir që kishte veshur me mëngët të përveshur, gjersa kushte vendosur një palë syze dhe kishte mbathur një palë këpucë kafe.

Reklama

Në njërën dorë mbante një çantë të vogël pazari.

Reklama

Jennifer kishte veshur një palë xhinse dhe një bluzë, duke shtuar një xhaketë sportive të hirtë, ndërsa kishte vendosur gjithashtu një palë syze dielli.

Dalja e çiftit vjen një ditë pasi Sylvester dhe Jennifer hodhën në treg pronën e tyre Hidden Hills për 22.5 milionë dollarë (21.1 milionë euro) nëpërmjet agjentit të pasurive të paluajtshme Jordan Cohen nga Re/Max.

Ata blenë shtëpinë me hapësirë 10,460 metra katrorë në mars për 18.2 milionë dollarë (17.1 milionë euro), sipas TMZ; e cila shtrihet në 2.26 hektarë tokë me pamje malore.

Rezidenca përmban gjithashtu një palestër, kuzhinë, shtëpi për mysafirë, pishinë dhe teatër shtëpiak me katër dhoma gjumi dhe banja.

Reklama

Ka mbi 100 pemë avokado dhe agrume, një kopsht perimesh dhe një pellg koi.

Reklama

Sylvester dhe Jennifer jetojnë në një rezidencë prej 35 milionë dollarësh (32.9 milionë euro) në Palm Beach, Florida, e cila është rezidenca e tyre kryesore.

Yjet janë prindër të tre fëmijëve së bashku: vajzat Sophia, 26 vjeçe, Sistine, 24 vjeçe dhe Scarlet, 20 vjeçe; Sylvester ka gjithashtu një djalë të quajtur Seargeoh, 43 vjeç, me ish-gruan Sasha Crack. Ai gjithashtu kishte një djalë të quajtur Sage me Sashën, por ai vdiq në vitin 2012 në moshën 36-vjeçare.

Sylvester dhe Jennifer u martuan në maj të vitit 1997. /Telegrafi/

Reklama

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Magazina
Kalo në kategori