LAJMI I FUNDIT:

Sydney Sweeney tregon stilin e saj të veçantë, teksa del në New York

Sydney Sweeney tregon stilin e saj të veçantë, teksa del në New York

Sydney Sweeney bëri një dalje plot stil, rrugëve në New York, të hënën.

Aktorja, 26 vjeçe, dukej e pabesueshme, teksa fuste një bluzë me qafë në një minifund ‘tweed’, të bashkuar me një pallto elegante lëkure ngjyrë kafe çokollatë, shkruan DailyMail.


Ylli i “Anyone But You” veshi një palë çizme ngjyrë kafe, deri tek gjuri dhe një çantë dore që përputhej shumë me dukjen e saj.

Sydney kishte veshur një palë syze me kornizë të zezë dhe aksesoi veshjen e saj me një palë vathë argjendi.

Ylli i “Euphoria” ndezi buzëqeshjen e saj të mrekullueshme, teksa po shkonte drejt një makine të pritur.

Sydney dhe bashkëylli i saj Glen Powell zbuluan së fundmi se po kërkojnë të punojnë në një tjetër komedi romantike së bashku pas suksesit të filmit të tyre, “Anyone But You.

Aktori, 35-vjeçar, zbuloi se dyshja po ‘përpiqen të gjejnë gjënë tjetër’ pasi “Anyone But You” i kaluan 200 milionë dollarët globalisht. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori