0Shares

Infermieret e paemëruara që shërbenin në një spital ushtarak në Shtetet e Bashkuara, janë suspenduar pasi disa imazhe të padenja janë përhapur në rrjetin social.

Ato kanë tejkaluar kompetencat dhe kryen sjellje të pahijshme, ndërsa kishin afër fëmijët që sapo erdhën në jetë, transmeton Telegrafi.

Sjelljet e ulëta pranë fëmijës

“Kështu ndihëm kur jam pranë këtyre satanëve të vegjël”, është mesazhi në njërin nga imazhe, ku ajo mbanë të ngritur gishtin e mesit.

Në fotografinë tjetër, shihet infermierja që ka përpara një fëmijë, ndërsa pretendohet se e detyronte të vallëzonte me këngë rep.

Shkaku i kritikave të shumta ato janë larguar për afat të pacaktuar, ndërsa pritet që të shqyrtohet edhe licenca e tyre. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)