LAJMI I FUNDIT:

Sulmohet një motër në QKMF në Deçan

Sulmohet një motër në QKMF në Deçan

Një punonjëse e QKMF-së në Deçan ka raportuar në Polici se derisa ishte në vendin e punës, është sulmuar dhe ofenduar nga i dyshuari.

Reklama

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 12:00. I dyshuari është arrestuar dhe i njëjti pas intervistimit me urdhër të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
“Të lutem kurseje Serbinë”, Kurti zbulon çka i thanë ndërkombëtarët

“Të lutem kurseje Serbinë”, Kurti zbulon çka i thanë ndërkombëtarët

Lajme
Shefi i OSBE-së në Kosovë: Zgjedhjet në veri janë zhvilluar në përputhje me legjislacionin, por situata nuk është e qëndrueshme

Shefi i OSBE-së në Kosovë: Zgjedhjet në veri janë zhvilluar në përputhje me legjislacionin, por situata nuk është e qëndrueshme

Lajme
Krasniqi: Turistët po anulojnë vizitat në Kosovë, kanë frikë se është situata si në Ukrainë

Krasniqi: Turistët po anulojnë vizitat në Kosovë, kanë frikë se është situata si në Ukrainë

Lajme
Flet mjeku i 24-vjeçarit që mbyti nënën me qese në Përmet

Flet mjeku i 24-vjeçarit që mbyti nënën me qese në Përmet

Lajme
Të hënën do të ketë bllokim të disa rrugëve në Prishtinë, Policia jep detaje

Të hënën do të ketë bllokim të disa rrugëve në Prishtinë, Policia jep detaje

Lajme
Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për arrestimin e një personi, i përfshirë në disa vepra penale

Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për arrestimin e një personi, i përfshirë në disa vepra penale

Lajme
Kalo në kategori