LAJMI I FUNDIT:

Sqarim: Telegrafi demanton lajmin e rrejshëm, të montuar që presidenti ukrainas Zelensky është vrarë

Sqarim: Telegrafi demanton lajmin e rrejshëm, të montuar që presidenti ukrainas Zelensky është vrarë

Një lajm i rrejshëm dhe i montuar është duke qarkulluar në rrjete sociale, me fotografi të Telegrafi.com kinse është vrarë presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky. 

Telegrafi informon opinionin se ky lajm nuk është i publikuar nga mediumi ynë dhe se i njëjti është i montuar nga persona të papërgjegjshëm.

Telegrafi fton organet e policisë dhe hetuesisë që të ndërmarrin urgjentisht hapa ndaj personave që kanë shpërndarë panik në publik me publikimin e një lajmi të rrejshëm me emër dhe logo të Telegrafit.

Ndryshe, për lajmet më të reja dhe të sakta, nga vendi, rajoni dhe bota mund të informoheni në Telegrafi.com.

Në trend Lajme

Më shumë
Vuçiq e kritikoi gazetarin serb, sepse e pyeti për targat RKS

Vuçiq e kritikoi gazetarin serb, sepse e pyeti për targat RKS

Lajme
Hapet

Hapet "Baubox", shitorja e parë në Tetovë që shet produkte për nevojat shtëpiake

Marketing
Mirë se vini në Telegrafin e ri - Shokun që ka ndryshuar!

Mirë se vini në Telegrafin e ri - Shokun që ka ndryshuar!

Lajme
Si u përplasën Sali Rexha dhe Armand Gosa para vrasjes së dyfishtë në Kavajë

Si u përplasën Sali Rexha dhe Armand Gosa para vrasjes së dyfishtë në Kavajë

Lajme
Pasi e quan kriminel lufte presidentin serb, Sanduloviq: Vuçiq mund të shkojë në Kosovë kur ta pranojë masakrën e Reçakut dhe të kërkojë falje

Pasi e quan kriminel lufte presidentin serb, Sanduloviq: Vuçiq mund të shkojë në Kosovë kur ta pranojë masakrën e Reçakut dhe të kërkojë falje

Lajme
Gjykimi për

Gjykimi për "Rastin e 53 milionë eurove”, dëshmitari thotë se pagesa është kosto që doli si rezultat i mospërmbushjes së obligimeve nga Qeveria

Drejtësi
Kalo në kategori