LAJMI I FUNDIT:

Specialja heton çështje brenda ndërmarrjes “Posta e Maqedonisë”?

Specialja heton çështje brenda ndërmarrjes “Posta e Maqedonisë”?

Agjencia e lajmeve Makfax raporton se Prokuroria Speciale Publike (PSP) është futur në NP “Posta e Maqedonisë”, ku janë kërkuar dokumente që lidhen me procedura para hetimore.

Reklama

Sipas kësaj agjencie, PSP-ja ka vizituar edhe disa institucione tjera, nga ku ka marr të dhëna.

PSP-ja nuk e ka pohuar, por as mohuar këtë informacion, ndërsa Makfax shkruan se janë kërkuar dokumente të aspektit financiar dhe juridik./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Terroristët serbë derisa po iknin nga zona malore në Banjskë, e lanë mikun e tyre të plagosur – as që e kthyen kokën ta shohin si është

Terroristët serbë derisa po iknin nga zona malore në Banjskë, e lanë mikun e tyre të plagosur – as që e kthyen kokën ta shohin si është

Lajme
Vendosja dhe tërheqja e ushtrisë serbe në kufirin me Kosovën – si u dorëzua Vuçiqi pas presionit të madh

Vendosja dhe tërheqja e ushtrisë serbe në kufirin me Kosovën – si u dorëzua Vuçiqi pas presionit të madh

Lajme
Ish-ministri serb për Asociacionin: Shqiptarët fitojnë, serbët humbin gjithçka

Ish-ministri serb për Asociacionin: Shqiptarët fitojnë, serbët humbin gjithçka

Lajme
Policia ndalon pesë persona në Leposaviq, kishin hyrë ilegalisht nga Serbia

Policia ndalon pesë persona në Leposaviq, kishin hyrë ilegalisht nga Serbia

Kronika e Zezë
Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Lajme
Sulmohen dy policë në Prishtinë, njërit i thyhet dora

Sulmohen dy policë në Prishtinë, njërit i thyhet dora

Kronika e Zezë
Kalo në kategori