LAJMI I FUNDIT:

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Soni Malaj, është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit postime të ndryshme.

Reklama

Ajo vetëm në Instagram ndiqet nga mbi 500 mijë njerëzit, ndërsa herë pas herë nuk mungon as me poza atraktive.

E tillë është shfaqur edhe gjatë ditës së sotme (e premte), ndërsa ka shijuar temperaturat e larta në Shqipëri.

Foto: Screenshot/Instagram

Krijuesja e hitit “Të dua ty” ka shfaqur fizikun e mahnitshëm në një palë bikini të përziera.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Bukuroshja e ka dëshmuar se është e përkushtuar ndaj palestrës dhe se kujdeset tejet shumë për linjat.

Foto: Screenshot/Instagram

“Zhurma e detit”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

E njëjta veç kësaj po vazhdon të jetë mjaft e angazhuar edhe me projekte muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Kalo në kategori