Dukej si një skenë romantike, me një çift që përqafohesh në një plazh të qetë.

Por, skena e filmuar në një bregdet në Tamil Nadu të Indisë, janë vetëm një iluzion optik, që përfundoi kur u largua shalli, transmeton Telegrafi.

“Ku i mbeti partnerja, si ka mundësia që dukej ka kaq reale” si dhe “ky jam unë, i vetmuar dhe vetëm me ëndrra se jam me dike” ishin dy prej komenteve të shumta.

Pamjet janë shpërndarë me shpejtësi në internet, derisa ende nuk dihet kush janë protagonistët, që besohet se merren me mahi të ngjashme. /Telegrafi/