LAJMI I FUNDIT:

S’ka askund si zbritjet e maraklive n’BAU Market

S’ka askund si zbritjet e maraklive n’BAU Market

Kur jemi tek java e maraklive, krejt e dijmë që s’ka askund si zbritjet e kësaj jave. Një fletushkë e mbushur me një gamë të gjerë të produkteve verore, të cilat mund t’i bëni tuajat duke shpenzuar shumë më pak.

Krijoni një ambient të këndshëm me produktet të cilat përmbushin nevojat tuaja për këtë sezonë, të cilat padyshim janë produktet më cilësore në vend, të garantuara nga BAU Market.

Të gjithë ju që doni të përfitoni nga këto zbritje, duhet të posedoni kartelën e zbritjeve BAU Card. Ndërsa ju që ende nuk e keni një kartelë të tillë, procedura për aplikim është shumë e thjeshtë. Krejt çka duhet të bëni është të vizitoni një nga pikat e BAU Market, aplikoni duke dhënë informatat tuaja në arkë dhe pajisuni menjëherë me kartelën e zbritjeve.

Për t’i parë të gjitha produktet në zbritje për këtë javë, shfletoni fletushkën.
Ju mirëpresim!

BAU Market

BAU Shembull!

Kliko këtu për ta shikuar ofertën

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Active+ Alkaline Water
Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Ekonomi
Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Botë
Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Ekonomi
Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Ekonomi
Kalo në kategori