LAJMI I FUNDIT:

Silvio Berlusconi diagnostifikohet me leukemi

Silvio Berlusconi diagnostifikohet me leukemi

Ish-kryeministri Italian Silvio Berlusconi është diagnosfitikuar me leukemi, raporton Corriere della Sera dhe Reuters, duke u thirrur në burimet e tyre.

Reklama

Me lekukemi u diagnostifikua pasi përfundoi në spital për shkak të problemeve me frymëmarrjen, transmeton Telegrafi.

“Ai është në gjendje stabile”, tha vëllai i Berlusconit, Paolo pasi e kishte vizituar dje në spital.

Berlusconi ka qenë disa herë në spital gjatë muajve të fundit, por brenda pak ditëve largohej pasi gjendja shëndetësore i stabilizohej.

Reuters rikujton që partia e Berlusconit, Forza Italia është pjesë e koalicionit të kryeministres italiane Giorgia Meloni, por se ai nuk ka ndonjë rol në qeveri. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Momenti kur një numër varkash me forca speciale ukrainase ‘pushtojnë’ Krimenë, natën - përpara përleshjes së përgjakshme me armë me rusët

Momenti kur një numër varkash me forca speciale ukrainase ‘pushtojnë’ Krimenë, natën - përpara përleshjes së përgjakshme me armë me rusët

Botë

"Vëmendje të gjithëve!”: Rusia teston sistemin e paralajmërimit publik

Botë
James O’Brien emërohet Ndihmës-Sekretar i Shtetit për Çështje Evropiane

James O’Brien emërohet Ndihmës-Sekretar i Shtetit për Çështje Evropiane

Amerika
Një alarm në celularin e tyre do të kenë të mërkurën pasdite, të gjithë ata që jetojnë në SHBA – ja për çfarë bëhet fjalë

Një alarm në celularin e tyre do të kenë të mërkurën pasdite, të gjithë ata që jetojnë në SHBA – ja për çfarë bëhet fjalë

Amerika
Hebrenjtë radikalë filmohen duke i pështyrë të krishterët në qytetin e vjetër të Jerusalemit

Hebrenjtë radikalë filmohen duke i pështyrë të krishterët në qytetin e vjetër të Jerusalemit

Azia
SHBA do të transferojë armët e sekuestruara nga Irani në Ukrainë

SHBA do të transferojë armët e sekuestruara nga Irani në Ukrainë

Botë
Kalo në kategori