LAJMI I FUNDIT:

Si duken sot 11 aktorët që u bënë të famshëm në moshë të re

Si duken sot 11 aktorët që u bënë të famshëm në moshë të re

Shumë aktorë të rinj që janë të dashur nga miliona shikues janë rritur – disa prej tyre madje kanë dalë në pension.

Reklama

Dhe tani, vetëm fansat më besnikë janë në gjendje të njohin këta fëmijë dhe adoleshentë që u bënë të famshëm falë paraqitjeve të tyre të paharrueshme në shfaqjet dhe filmat tanë të preferuar.

Ne në Bright Side gjetëm fotografi moderne të të famshmëve që i kemi dashur dhe kujtuar që nga fëmijëria.

1. Brooke Shields — The Blue Lagoon

2. Christopher Atkins — The Blue Lagoon

3. AnnaSophia Robb — Race to Witch Mountain

4. Alexander Ludwig — Race to Witch Mountain

5. Alexa Vega — Spy Kids

6. Daryl Sabara — Spy Kids

7. Chez Starbuck — The Thirteenth Year

8. Julianna Rose Mauriello — Lazy Town

9. Jacob dhe Adam Worton — Baby’s Day Out

10. Henry Thomas — E.T. the Extra-Terrestrial

11. Fabrice Gréco — Le jouet

/Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Ibrahimovic ka më shumë se 20 vite karrierë pas vetes, ndërsa periudha më e vështirë në jetë lidhet me djalin e tij

Ibrahimovic ka më shumë se 20 vite karrierë pas vetes, ndërsa periudha më e vështirë në jetë lidhet me djalin e tij

Magazina
Kalo në kategori