Nuk thuhet kot “Shtëpi, e ëmbla shtëpi”.Është shtëpia ajo që krijon kujtimet më të bukura, ofron rehatinë dhe ngrohtësinë dhe bashkon familjarët dhe miqtë tanë më të dashur.

Çka e bënë kaq të ngrohtë shtëpinë Dormeo®?

Përveç që ofron gjumë kualitativ e të shëndetshëm, në Dormeo® Home ju do t’i gjeni enët dhe aksesorët Delimano që ruajnë vlerat ushqyese, aromën dhe shijen e ushqimeve duke e bërë kohën që kaloni në kuzhinë kënaqësi të vërtetë. Ndërsa tek këndi i pastrimit ju do të gjeni gjithçka për pastrimin dhe mirëmbajtjen e shtëpisë tuaj lehtë dhe pa asnjë mundim, përmes produkteve Rovus.

Me eksperiencë 17 vjeçare në fushën e gjumit, Dormeo ka dhuruar më të mirat për shtëpinë tuaj duke ofruar kualitetin, ngrohtësinë dhe rehatinë.

Me miliona konsumatorë të kënaqur dhe miliona produkte nga gama e gjerë e portofolios kanë bërë që Dormeo® sot të njihet globalisht si një “ekspert i gjumit”, i testuar dhe certifikuar nga ekspertë dhe institucione të autorizuara ndërkombëtarisht!

Përkushtimi dhe puna shumëvjeçare në produktet tona rezultoi në krijimin e një koncepti të veçantë – një shtëpie të përbashkët. Një shtëpi ku ju mund të ndjeheni vetvetja dhe ku mund të përmbushni të gjitha kërkesat tuaja për jetesë plot energji, rehati dhe harmoni.

Ne po festojmë 3-vite të shtëpisë sonë të përbashkët duke ofruar gjithmonë kualitet premium nga brendet Dormeo, Delimano dhe Rovus.

Ejani dhe gjeni ngrohtësinë e shtëpisë suaj në Dormeo Home në dy lokacionet tona në Prishtinë dhe Prizren.

Nga datat  21 deri 24 shkurt për ju janë përgatitur shumë surpriza, oferta dhe zbritje deri në 70%, kuponë dhe dhurata në brendet tuaja të preferuara. Fto shoqërinë, familjen dhe eja festo me ne.

artikull i sponsorizuar