LAJMI I FUNDIT:

Shqetësohet nga mjellma në dritare, reagon në mënyrë qesharake teksa provon ta përzë (Video)

Shqetësohet nga mjellma në dritare, reagon në mënyrë qesharake teksa provon ta përzë (Video)

Studenti i njohur vetëm si Leon, që është vendosur të banojë në periferi të Laicester të Anglisë, është shqetësuar nga një mjellmë që i vinte në dritare.

Të riut që është mësuar me jetën në kryqytet, nuk i pëlqente të bezdisej nga shpeza dhe ankohej se nuk po mund të mësojë, transmeton Telegrafi.

Me poshtë mund të shihni filmimin, që ai e ka shpërndarë përmes rrjeteve sociale. /Telegrafi/


https://youtu.be/SsVu1sKX-Mc

Në trend Fun

Më shumë
Boshnjaku i dehur bëri një ndër marrëzitë e paparë në jetë

Boshnjaku i dehur bëri një ndër marrëzitë e paparë në jetë

Fun
Stjuardesa e qetësoi foshnjën që qante me një gjest të mrekullueshëm

Stjuardesa e qetësoi foshnjën që qante me një gjest të mrekullueshëm

Fun
Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u

Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u "gëlltit" nga rëra

Fun
Balena

Balena "fluturoi" nga uji dhe fundosi varkën, ekuipazhi u shpëtua nga dy vëllezër që ishin në një anije afër

Interesante
Vajza i mori qenit tasin me ushqim, shikoni si ka reaguar ai

Vajza i mori qenit tasin me ushqim, shikoni si ka reaguar ai

Fun
Lajmi i rrejshëm dhe e vërteta rreth ngrënies së pavetëdijshme të merimangave gjatë gjumit (Foto)

Lajmi i rrejshëm dhe e vërteta rreth ngrënies së pavetëdijshme të merimangave gjatë gjumit (Foto)

Kalo në kategori