LAJMI I FUNDIT:

Shpëton mrekullisht djaloshi që shkelet nga vetura (Video, +18)

Shpëton mrekullisht djaloshi që shkelet nga vetura (Video, +18)

Mrekullitë ndodhin dhe këtë gjë më së miri e dokumenton një video e postuar në internet, që tregon momentin kur një djalosh 4-vjeç rrëzohet në tokë dhe kalon mbi të një veturë e cila nuk ndalet fare thuajse nuk ndodhë asgjë.

Sipas agjencisë së lajmeve Sina, ngjarja ka ndodhur në qytetin Nanjing, derisa djaloshi i cili është shkelur nga vetura ka shpëtuar mrekullisht me vetëm disa lëndime të lehta trupore, transmeton Telegrafi.


Por është e tmerrshme se si shoferi i veturës që e shkel 4-vjeçarin, nuk ndalet fare dhe vazhdon rrugën thuajse nuk ka ndodhur asgjë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Demografia evropiane - cili shtet ka natalitetin më të lartë dhe ku qëndron Kosova?

Demografia evropiane - cili shtet ka natalitetin më të lartë dhe ku qëndron Kosova?

Evropa
“Vuçiq paguan paraprakisht në rast të fitores së Trumpit”, mediat botërore shkruajnë se si dhëndrit të ish-presidentit amerikan iu shit ndërtesa e Shtabit të Ushtrisë Serbe

“Vuçiq paguan paraprakisht në rast të fitores së Trumpit”, mediat botërore shkruajnë se si dhëndrit të ish-presidentit amerikan iu shit ndërtesa e Shtabit të Ushtrisë Serbe

Serbia
Vetëm dy vende do të mbijetonin pas apokalipsit bërthamor - çka do t'i shpëtonte këto shtete

Vetëm dy vende do të mbijetonin pas apokalipsit bërthamor - çka do t'i shpëtonte këto shtete

Botë
Izraeli kryen sulm ajror në Bregun Perëndimor, të paktën një i vdekur

Izraeli kryen sulm ajror në Bregun Perëndimor, të paktën një i vdekur

Azia
Amerikani bleu një magazinë të vjetër për 380 euro - ajo çfarë gjeti në të është një pasuri e vërtetë

Amerikani bleu një magazinë të vjetër për 380 euro - ajo çfarë gjeti në të është një pasuri e vërtetë

Amerika
Hungaria vendos veto ndaj rezolutës së KiE - nuk mbështetet formula e paqes e Ukrainës

Hungaria vendos veto ndaj rezolutës së KiE - nuk mbështetet formula e paqes e Ukrainës

Evropa
Kalo në kategori