0Shares

Hip hop superylli, Gjiko, ka vazhduar me performancat e tij të jashtëzakonshme edhe në kryeqytet.

Në Duplex club u mbajt performanca e radhës nga Gjiko, ku si zakonisht klubi i natës ishte i stërmbushur.

Where thrill does not cease! #Wednesdays at #DuplexPremium @gjikotheflyboy #Prishtina #Kosova

A post shared by DUPLEX PREMIUM (@duplexclub) on Dec 6, 2017 at 5:52pm PST

Por, performanca e Gjikos ishte e jashtëzakonshme, duke ndezur gjithë publikun me hitet e tij.

Të gjitha lajmet rreth Gjikos Të gjitha lajmet rreth Gjikos

Para tij performuan edhe top deejay vendor, Gamblemania, i shoqëruar nga një prej shoumenëve më të mirë të skenës, Xhurim Dema.

Where thrill does not cease! #Wednesdays at #DuplexPremium @gjikotheflyboy #Prishtina #Kosova

A post shared by DUPLEX PREMIUM (@duplexclub) on Dec 6, 2017 at 5:44pm PST

E mërkuar në Duplex pa dyshim se ishte e veçantë dhe kjo vërehet nga reagimet në rrjetet sociale, ku Gjiko shihet teksa performon para një publiku të madh.

Vet Gjiko po shijon suksesin e këngës “Papuqe Guccui” dhe pritet të publikojë projekt të ri.

Ndërsa, Duplexi mbetet prej klubeve më të frekuentuara në Kosovë, së fundmi me enterier të renovuar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)