Të gjithëve na ka ndodhur ndonjëherë që pa dashje të godasim ndonjë veturë derisa dalim nga parkingu me mjetin tonë, por një video e filmuar në Brooklyn të New Yorkut, shfaq një shofer të papërvojë që krijon kaos në një parking të mbushur me vetura.

Derisa tentoi të lëviz prapa për të dalë nga parkingu, ai godet një veturë që ishte e ndalur, e kur e kupton se çfarë kishte bërë vendosë të lëvizë përpara, transmeton Telegrafi.

Por, edhe kjo lëvizje nuk shkoi siç e kishte planifikuar, pasi edhe më këtë lëvizje godet një veturë tjetër të parkuar, duke i dëmtuar dy veturat e për këtë ngasje ka marrë epitetin e ngasësit më të keq në histori.

Këtë epitet ia dhanë të gjithë ata që patën rastin ta shohin videon, dhe komentuan veprimin e këtij shoferi që u bë hit në internet. /Telegrafi/