LAJMI I FUNDIT:

Shkelet fëmija katër vjeçar në Kamjan të Tetovës

Shkelet fëmija katër vjeçar në Kamjan të Tetovës

Fëmija katër vjeçar nga fshati Kamjan është lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur dje në orën 15:00 në rrugën rajonale Tetovë-Pirok, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Reklama

Vetura “Volkswagen Golf” me targa regjistrimi të Gostivarit e drejtuar nga M.H. (48) nga fshati Banjicë e Poshtme e Gostivarit, ka goditur fëmijën, i cili ka pësuar dëmtime trupore. Menjëherë i ishtë ofruar ndihmë mjekësore në Spitalin Klinik në Tetovë, i cili më pas është lirua nga spitali. Është inspektuar vendi i ngjarjes dhe është duke u punuar në sqarimin e plotë të rastit. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Lista Serbe i ka dy kushte për pjesëmarrje në zgjedhjet e ardhshme eventuale

Lista Serbe i ka dy kushte për pjesëmarrje në zgjedhjet e ardhshme eventuale

Lajme
Opozita në Prishtinë thërret seancë të jashtëzakonshme, kërkon shkarkimin e aksionarëve në ndërmarrjet publike

Opozita në Prishtinë thërret seancë të jashtëzakonshme, kërkon shkarkimin e aksionarëve në ndërmarrjet publike

Komunat
AAK: Lista Serbe e as Vuçiqi nuk mund ta kushtëzojnë Kosovën

AAK: Lista Serbe e as Vuçiqi nuk mund ta kushtëzojnë Kosovën

Lajme
Komandanti i KFOR-it: Mjaft me veprime të njëanshme, veriu i Kosovës pa ne mund të ishte “vatër lufte”

Komandanti i KFOR-it: Mjaft me veprime të njëanshme, veriu i Kosovës pa ne mund të ishte “vatër lufte”

Lajme
Vrasja e rëndë e mësimdhënëses në Prishtinë, deklarata e Policisë dhe Prokurorisë – gjithçka që dihet deri tani

Vrasja e rëndë e mësimdhënëses në Prishtinë, deklarata e Policisë dhe Prokurorisë – gjithçka që dihet deri tani

Besnike Salihu

"Jem të gatshëm për punë", të miturit e burgosur në Lipjan flasin për trajnimet që po ndjekin

Mirjeta Hajzeraj
Kalo në kategori