LAJMI I FUNDIT:

Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Macja Juni është një yll i vërtetë në rrjetin social TikTok.

Reklama

Pronari i saj publikon çdo ditë video të adhurueshme dhe argëtuese me kafshën e saj, dhe së fundmi ajo ka treguar se si Juni mund të ndryshojë humorin e saj në një sekondë.

Në videon, e cila ka mbledhur më shumë se një milion shikime, mund të shihni se si luan Juni dhe kur pronari e merr dhe e merr në krahë, kotelja pushon dhe bie në gjumë. Videoja shpërtheu njerëzit në platformën sociale.

“Kam ndjesinë se kjo mace do të ndihmonte në terapinë e të moshuarve apo fëmijëve”, “E dua Xhunin”, “Ajo është e adhurueshme”, “Kjo është macja më e lezetshme që kam parë”, janë vetëm disa nga komentet. /Telegrafi/

@lyssieloolooCONKED OUT♬ bug collector cover – BEN SCOTT