LAJMI I FUNDIT:

Shikoni reagimin e vajzës, të cilës i dashuri ia lyen tamponin me spec të djegës (Foto/Video)

Shikoni reagimin e vajzës, të cilës i dashuri ia lyen tamponin me spec të djegës (Foto/Video)

Një shaka që është shfaqur së fundmi në internet është bërë virale, ku shihet një djalë i cili kënaqet duke ‘torturuar’ të dashurën e tij, fillon të lyej tamponin e saj me spec të djegës.

Brad Holmes 24-vjeç nga Southampton, i cili më parë ishte kritikuar nga lexuesit për faktin se ia kishte prerë bishtin e flokëve të dashurës së vet derisa ajo po flinte, e ka shpërndarë videon tek 695.000 ndjekësit e tij në Facebook, të cilwt e shikuar mbi 2.2 milionë herë, transmeton Telegrafi.


Tamponi 2

Në videon e postuar së fundmi, Brad shihet në tualet duke ia lyer të dashurës tamponin me spec.

Tamponi 3

Dhe pas disa minutave e dashura e tij futet në tualet për të kryer disa “punë”, dhe në një moment fut tamponin e lyer me spec të djegës në organin gjenital.

Tamponi 4

Por me të dalë nga tualeti, asaj fillon t’i vije nxehtë dhe fillon të bërtas në praninë e gjyshes të cilës i thotë se po i djeg organi, duke mos e ditur se çfarë po ndodhë. /Telegrafi/

Tamponi 5

Në trend Fun

Më shumë
Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Fun
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Fun
Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Fun
Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Fun
Një “vrimë” në qiell i alarmon të gjithë - shkenca shpjegon fenomenin (Foto)

Një “vrimë” në qiell i alarmon të gjithë - shkenca shpjegon fenomenin (Foto)

Kalo në kategori