Kjo urgjencë gardërobe ishte interesante.

Ylli i “Abbott Elementary”, Sheryl Lee Ralph mahniti në tapetin e kuq të “Emmy Awards 2022” të hënën, më 12 shtator, e veshur me një fustan të zi prej kadifeje, pa rripa, me një pjesë të brendshme portokalli – por ajo pothuajse pësoi një dështim serioz të modës duke u shfaqur në të njëjtin fustan si dikush tjetër.

“Një stilist i dha koleges time dhe mua të njëjtën skicë për të njëjtin fustan”, tha ylli i për Associated Press në tapet.

Ralph e zbuloi situatën në xhirime kur Lisa Ann Walter, i tregoi Ralph-it një foto të fustanit të gjelbër me mëngë të fryra, të hapura me shpatulla, që ajo planifikoi të vishte në shfaqjen e çmimeve.

Reklama
Selena Gomez shkëlqen me fustan të bardhë me rruaza në tapetin e kuq të “Emmy Awards 2022” Selena Gomez shkëlqen me fustan të bardhë me rruaza në tapetin e kuq të “Emmy Awards 2022”
Reklama

“Deri pesë ditë më parë nuk kisha asnjë fustan, nuk kisha asgjë”, tha Ralph. “Brandon Blackwood dëgjoi për gjendjen time të vështirë përmes Robertos, stilistit, në New York”.

Fustani që do ta vishte ylli

Dizajneri – i cili krijon çanta dhe aksesorë të vegjël dhe vetëm së fundmi ka hyrë në këpucë me një palë këpucë të personalizuara – bëri “fustanin e tij të parë” për këtë rast, sipas Instagramit.

Fansat e quajtën skuadrën “legjendare” dhe konfirmuan se Ralph “duket e mrekullueshme si gjithmonë”. /Telegrafi/