Selena Gomez mori pjesë në “Emmys 2022” të hënën, më 12 shtator, e veshur me një fustan klasik të bardhë me rruaza nga Celine.

Flokët e saj u tërhoqën përsëri në një topuz elegant dhe ylli ishte pajisur me një palë vathë xhufkë me rruaza të gjelbra dhe një manikyr në ngjyrë smeraldi për t’u përshtatur.

Ndonëse Gomez ishte vonë për të ecur në tapetin e kuq dhe u nis drejt e në ceremoni, fansat nuk mund të mos vërshonin me komente mbi kombinimin e saj elegant.

“Oh, zoti im, ajo është mahnitëse”, tha një fans në Twitter.

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Emmy Awards 2022” Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Emmy Awards 2022”

Dizajni i fustanit dhe flokët e kapura ishin të dobishme për të treguar tatuazhin e madh me lule të yllit në shpinë, të cilin ajo e kishte bërë me bojë në dhjetor 2021 dhe më vonë zbuloi se është një dizajn që ajo ndan me shoqen e saj, Cara Delevingne. /Telegrafi/

Reklama
Reklama