LAJMI I FUNDIT:

Sherr mes të miturve në Sarandë, 16-vjeçari theret dy herë me thikë nga shoku i tij

Sherr mes të miturve në Sarandë, 16-vjeçari theret dy herë me thikë nga shoku i tij

Një 16 vjeçar nga Saranda është paraqitur në urgjencën e spitalit të qytetit me dy plagë të shkaktuara nga një mjet prerës e dyshuar si thikë.

I mituri me inicialet P. L  ka një plagë në gjoks dhe një dorë dhe është duke marrë ndihmën e parë në spitalin e Sarandës.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur në lagjen nr.2. të Sarandës pas një konflikti me persona të njohur prej tij.


Policia ndodhet në vendngjarje për dokumentimin dhe zbardhjen e ngjarjes, ndërsa autori ende nuk është identifikuar.

Blutë kanë identifikuar autorin e plagosjes dhe janë vënë në kërkim të tij. Mendohet se ai është një 14-vjeçar shok i të plagosurit dhe konflikti ka agravuar pas një zënke të çastit./tch/

Në trend Lajme

Më shumë
Arrestohet asambleisti i LVV-së në Prishtinë, ish-asistenti i kryeministrit Kurti

Arrestohet asambleisti i LVV-së në Prishtinë, ish-asistenti i kryeministrit Kurti

Prishtina
Nuk dëshiroi të paguante për ta shikuar lojën në shesh, lirohet asamblisti i LVV-së, Beqiri: Hapësirat publike do të mbrohen gjithmonë

Nuk dëshiroi të paguante për ta shikuar lojën në shesh, lirohet asamblisti i LVV-së, Beqiri: Hapësirat publike do të mbrohen gjithmonë

Lajme
Vërshime të mëdha në Pejë, Muhaxheri thotë se situata është nën kontroll

Vërshime të mëdha në Pejë, Muhaxheri thotë se situata është nën kontroll

Komunat
Shi, shtrëngata dhe breshër – parashikimi i motit për këtë javë

Shi, shtrëngata dhe breshër – parashikimi i motit për këtë javë

Lajme
Çka fitojnë shqiptarët nga qeveria e re në Maqedoni të Veriut?

Çka fitojnë shqiptarët nga qeveria e re në Maqedoni të Veriut?

Politikë
Aksion i madh i Inspektoratit në disa qytete: Mbyllen 30 biznese të “muzikës live” dhe “qendrave të masazheve”

Aksion i madh i Inspektoratit në disa qytete: Mbyllen 30 biznese të “muzikës live” dhe “qendrave të masazheve”

Lajme
Kalo në kategori