LAJMI I FUNDIT:

Shembet pllaka e betonit e parkingut, humbin jetën tre persona (Video)

Shembet pllaka e betonit e parkingut, humbin jetën tre persona (Video)

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur pllaka e betonit të parkingut shembet, dhe disa vetura përfundojnë nën rrënoja ku si pasojë humbin jetën tre persona.

Një familje tre-anëtarëshe është shtypur për vdekje kur copat e mëdha të betonit përfunduan mbi veturën në të cilën ishin, ndërsa policia derisa nxirrnin trupat e pajetë gjetën edhe një foshnje që i kishte shpëtuar më të keqes, transmeton Telegrafi.


Ekipet e shpëtimit kanë reaguar menjëherë duke u nisur drejt qendrës tregtare në Changshu të Kinës, ku edhe ishte shembur njëri kat i parkingut.

Kamerat kanë filmuar momentin kur veturat që po prisnin të largohen nga parkingu i qendrës tregtare, mbulohen nga copat e betonit që përfundojnë mbi ta. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Evropa
Ukrainasit pretendojnë se Rusia ka pësuar humbjen më të madhe artilerike që nga fillimi i luftës

Ukrainasit pretendojnë se Rusia ka pësuar humbjen më të madhe artilerike që nga fillimi i luftës

Evropa
Ka vdekur stjuardesa me përvojën më të gjatë të punës në botë - ajo u shërbeu mysafirëve në aeroplan për gati 67 vjet

Ka vdekur stjuardesa me përvojën më të gjatë të punës në botë - ajo u shërbeu mysafirëve në aeroplan për gati 67 vjet

Amerika
Spiunim, frikësim e shpifje ndaj prokurorëve - ekspozohet 'lufta' nëntëvjeçare e Izraelit kundër Gjykatës së Hagës

Spiunim, frikësim e shpifje ndaj prokurorëve - ekspozohet 'lufta' nëntëvjeçare e Izraelit kundër Gjykatës së Hagës

Azia
Dronët ukrainas shkatërrojnë një nga një tanket ruse në një pritë të organizuar

Dronët ukrainas shkatërrojnë një nga një tanket ruse në një pritë të organizuar

Evropa
‘Tmerr’ në varrezat e Zagrebit, vizitorët gjejnë 15 varre të hapura

‘Tmerr’ në varrezat e Zagrebit, vizitorët gjejnë 15 varre të hapura

Kroacia
Kalo në kategori