LAJMI I FUNDIT:

Shembet muri i amfiteatrit ku studentët po ndiqnin ligjëratën, reagimi i profesorit habiti të gjithë (Video)

Shembet muri i amfiteatrit ku studentët po ndiqnin ligjëratën, reagimi i profesorit habiti të gjithë (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një universitet në Kinë, kur derisa profesori po u ligjëronte studentëve muri i amfiteatrit shembet, duke krijuar kaos dhe panik në mesin e studentëve.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin kinez Zhejiang, ndërsa ajo çfarë u ka bërë më së shumti përshtypje përdoruesve të rrjeteve sociale është gjakftohtësia e profesorit, të cilit nuk i dridhet qerpiku dhe vazhdon ligjëratën thuajse nuk kishte ndodhur asgjë, transmeton Telegrafi.


Derisa studentët fillojnë të bërtasin nga frika që u shemb muri që ndante dy amfiteatër, profesori që po ligjëronte nuk lëviz fare duke vazhduar ligjëratën.

Sipas zyrtarëve të këtij universiteti në momentin e shembjes së murit brenda amfiteatrit ishin afro 30 studentë, të cilët fatmirësisht nuk kanë pësuar ndonjë lëndim. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Reagimi me një fjalë i ministrit izraelit – detaje dhe pamje, minutë pas minute, rreth ‘hakmarrjes’ së Izraelit ndaj Iranit

Reagimi me një fjalë i ministrit izraelit – detaje dhe pamje, minutë pas minute, rreth ‘hakmarrjes’ së Izraelit ndaj Iranit

Botë
Izraeli e njoftoi në minutën e fundit SHBA-në për sulmin ndaj Iranit

Izraeli e njoftoi në minutën e fundit SHBA-në për sulmin ndaj Iranit

Azia

"Iranianët janë shumë të frikësuar"

Botë
Ai e shëtiste me veturën e shtrenjtë një të pastrehë meksikan - nuk e kishte ëndërruar që videot e tij do të ishin shkaktar i një bashkimi familjar

Ai e shëtiste me veturën e shtrenjtë një të pastrehë meksikan - nuk e kishte ëndërruar që videot e tij do të ishin shkaktar i një bashkimi familjar

Amerika Latine
Një fshat i vogël është bërë i famshëm në Itali: Atje dielli nuk bie kurrë, por vendasit kanë një ide gjeniale

Një fshat i vogël është bërë i famshëm në Itali: Atje dielli nuk bie kurrë, por vendasit kanë një ide gjeniale

Evropa
Sulmi izraelit, iranianët pretendojnë se “shpërthimet ishin si fishekzjarre

Sulmi izraelit, iranianët pretendojnë se “shpërthimet ishin si fishekzjarre"

Botë
Kalo në kategori