LAJMI I FUNDIT:

Shaqiri viziton futbollistin kosovar (Foto)

Shaqiri viziton futbollistin kosovar (Foto)

Xherdan Shaqiri padyshim që është futbollisti shqiptar më i suksesshëm në botë me titujt e fituar.

Por tani anëtari i Stoke City nuk e harron shoqërinë e vjetër në Zvicër dhe vazhdimisht i viziton ata.

Njëri nga shokët më të mirë të Xherdanit është mbrojtësi i talentuar kosovar Florent Hadergjonaj që luan tek Young Boys Bern.


Gjatë ditës së sotme Florenti ka pritur si mysafirë Xherdanin në Bern.

Pas takimit të tyre, ka qenë pikërisht mbrojtësi nga Deçani që ka postuar një foto së bashku me Shaqirin në faqen e tij zyrtare duke thënë se i vije mirë nga vizita e tij. /Telegrafi/

Një vizitë nga vëllai im Xherdan Shaqiri. Më vije mirë që të pash vëlla. #FH3 #XS22Besuch von meinem Bruder Xherdan Shaqiri, war schön dich zu sehen.#FH3 #XS22

Posted by Florent Hadergjonaj on 2016-04-07

Në trend Sport

Më shumë
Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Bundesliga
Armando Broja drejt transferimit në Serie A

Armando Broja drejt transferimit në Serie A

Premier League
UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë

UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë "kafshë"

Përfaqësueset
Vendimi skandaloz i gjyqtarit tërboi lojtarët e Man Cityt, Haaland e humbi plotësisht durimin gjatë dhe pas ndeshjes

Vendimi skandaloz i gjyqtarit tërboi lojtarët e Man Cityt, Haaland e humbi plotësisht durimin gjatë dhe pas ndeshjes

Premier League
Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Premier League
Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Përfaqësuesja e Kosovës
Kalo në kategori