LAJMI I FUNDIT:

Sa kanë ndryshuar aktorët e “The Twilight Saga” pas nëntë viteve? (Foto)

Sa kanë ndryshuar aktorët e “The Twilight Saga” pas nëntë viteve? (Foto)
Kristen Stewart — Bella Swan

Me të vërtetë nuk duket që ka kaluar aq shumë kohë kur çdo vajzë në botë priste me padurim që filmi i ardhshëm i “The Twilight Saga” të dalë.

Reklama

Por, në fakt, kjo ishte gati një dekadë më parë, transmeton Telegrafi.

Si do dukeshin filmat pa efekte speciale? (Foto)
Lexo po ashtu Si do dukeshin filmat pa efekte speciale? (Foto)

Bright Side ka kryer së fundmi një hetim të vogël për të parë se si aktorët e filmit shumë të dashur “TheTwilight Saga” kanë ndryshuar gjatë viteve.

Kristen Stewart — Bella Swan

Robert Pattinson — Edward Cullen

Taylor Lautner — Jacob Black

Anna Kendrick — Jessica Stanley

Billy Burke — Charlie Swan

Ashley Greene — Alice Cullen

Nikki Reed — Rosalie Hale

Peter Facinelli — Carlisle Cullen

Kellan Lutz — Emmett Cullen

Jackson Rathbone — Jasper Hale

Elizabeth Reaser — Esme Cullen

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori