LAJMI I FUNDIT:

Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Ish-Missi dhe këngëtarja e njohur, Drenusha Latifi, ka tronditur së fundmi me një rrëfim të bërë për jetën personale.

Në një intervistë për Klan Kosovën, ajo tregoi për dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti i saj gjatë kohës që ishin së bashku.


Ajo mes tjerash zbuloi edhe disa fotografi, ku e dëshmon dhunën nga ish-partneri Atilla Kardesh.

Foto: Screenshot/Instagram

Për këtë ajo mori mbështetje të madhe në rrjete sociale, e së fundmi dhe nga modelja Xhuli Nura.

Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti
Lexo po ashtu Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti

“Bravo zemër për zërin dhe mesazhin që po shpërndan”, kanë qenë fjalët e ish-banores së Big Brother VIP Kosova.

Artistja në ndërkohë zbuloi edhe detaje shokuese, teksa tha se e kishte rrahur edhe në prani të nënës së saj.

Ish-bashkëshorti nga ana tjetër po ashtu ka qenë i ftuar në Klan Kosova, ku e ka mohuar një gjë të tillë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Lavdije Rexhepi
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision:

Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision: "Ushtrinë time do ta bëj" ma ke kushtuar mua, sepse po e bëja ushtrinë në atë kohë

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Magazina
Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Magazina
Kalo në kategori