Këngëtarja nga Shqipëria, Ronela Hajati, ka publikuar këngën e saj të re në bashkëpunim me Elgit Dodën.

Projekti titullohet “Mala Gata”, dhe është një bashkëpunim mjaft i mirë që e rikthen fuqishëm Ronelën në skenën e muzikës shqiptare.

Videoklipin e ka punuar Max Production, muzika dhe teksti janë punuar nga vet këngëtarët. /Telegrafi/