LAJMI I FUNDIT:

Ronaldo ndan një puthje me Georgina Rodriguez, ndërsa shijuan një darkë romantike në Arabinë Saudite

Ronaldo ndan një puthje me Georgina Rodriguez, ndërsa shijuan një darkë romantike në Arabinë Saudite
Foto: Instagram

Tashmë retë po krijohen mbi aventurën e Arabisë Saudite, por Cristiano Ronaldo sugjeroi se koha që ai kalon larg fushës është më e çmuar – teksa ndau një puthje me të dashurën Georgina Rodriguez gjatë një darke romantike në Arabinë Saudite.

Reklama

Çifti dukeshin më të dashuruar se kurrë duke darkuar në një restorant luksoz me kokteje, pak pasi sulmuesi i Al Nassr-it, Ronaldo, shënoi në ndeshjen e vështirë të skuadrës së tij kundër Al Raed.

Goli ishte një nga katër të shënuar nga skuadra me bazë në Riyadh, ndërkohë që ata bënë trazira në Al-Awwal Park, me fitoren që i la ata vetëm tre pikë larg liderëve aktualë të Ligës Pro Saudite, Al Ittihad.

Me sa duket në humor për festë, futbollisti portugez, 38 vjeç – koha e shkurtër e të cilit në Arabinë Saudite është lënë në hije nga i njëjti zhgënjim që përcaktoi periudhën e tij të dytë në Manchester United – postoi foton me partneren në Instagram të dielën.

Të gjitha lajmet nga Cristiano Ronaldo
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Cristiano Ronaldo

Ronaldo dukej tipik elegant me një bluzë dhe një kapele bejsbolli të zezë Givenchy, ndërsa Georgina, 29 vjeçe, dukej mahnitëse me një fustan të zi, të cilin e kishte kompletuar me një gjerdan argjendi.

“Gëzuar për dashurinë”, ka shkruar ai.

Kjo vjen pas raportimeve që dyshja po përjetojnë një krizë në marrëdhënien e tyre.

Dyshja janë aktualisht në Arabinë Saudite, me Ronaldon që është transferuar te Al-Nassr pasi u largua nga Manchester United përpara Kupës së Botës. /Telegrafi/