0Shares

Menaxheri i Liverpoolit, Brendan Rodgers, thotë se Redsat ende kanë shans për të vazhduar më tej në Europa League pavarësisht disfatës 2-0 nga Zenit St Petersburg.

“Ky [2-0] është një rezultat i rikthyeshëm dhe na jep neve një shans për të luftuar. Goli i ardhshëm do të jetë shumë i rëndësishëm në këtë sfidë dhe nëse ne mund t’ia dalim ta shënojmë, kjo do të na japë neve një vrull”.

“Mendoj se ne ishim të qëndrueshëm dhe kërcënonim në sulm dhe mund të kishim qenë në avantazh në pauzën mes pjesëve”.

“Por ne pranuam dy gola të dobët sonte. Ne përfunduam duke humbur ndeshjen kur ne duhej ta fitonim atë”, ka thënë Rodgers pas takimit të mbrëmshëm. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)