LAJMI I FUNDIT:

Rikthehet pas tri vitesh, Selena Gomez zbulon domethënien e këngës së re “Single Soon”

Rikthehet pas tri vitesh, Selena Gomez zbulon domethënien e këngës së re “Single Soon”
Reklama

Selena Gomez shpjegoi kuptimin e këngës së saj të sapo publikuar “Single Soon”.

Një ditë pas publikimit të projektit, këngëtarja, 31 vjeçe, bëri një postim në Instagram duke falënderuar fansat për mbështetjen e tyre.


Në mbishkrim, ajo la një mesazh të shkurtër por të ëmbël dhe dha një pasqyrë të rëndësisë së këngës së saj.

View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

Aktorja e “The Only Murders in the Building” – e cila kohët e fundit bëri një koment të rrallë për ndarjen nga Justin Bieber – filloi: “Faleminderit njerëz për gjithë dashurinë në Single Soon”.

Selena Gomez paralajmëron këngën e re “Single Soon”
Lexo po ashtu Selena Gomez paralajmëron këngën e re “Single Soon”

“Është një himn i gjallë për të qenë rehat në lëkurën tuaj dhe për të dashur shoqërinë tuaj”, vazhdoi ajo.

View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

“Dhe është gjithashtu shumë argëtuese të kërcesh me të”, shtoi mes tjerash ylli i muzikës.

Fotoja që kishte shpërndarë ishte e një xhirimi nga videoklipi i saj – të cilin e lansoi të enjten mbrëma.

View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

Fansat e saj të shumtë – prej të cilëve ajo krenohet me rreth 428 milionë vetëm në Instagram – u entuziazmuan për rikthimin e saj muzikor.

Me “Single Soon”, Gomez shënon publikimin e saj të parë solo në tre vjet. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori