LAJMI I FUNDIT:

Ribashkohen pas 20 vjetësh aktorët e Titanicut

Ribashkohen pas 20 vjetësh aktorët e Titanicut

Filmi i tyre Titanic mund të ketë përfunduar me një tragjedi.

Por aktorët Leonardo DiCaprio, Kate Winslet dhe Billy Zane ishin të gjithë të buzëqeshur pasi u bashkuan të martën në një natë gala për Fondacionin Mjedisor të Leonardos në Sant Tropez, 20 vite pas publikimit të filmit.


Aktori 51 vjeçar, Zane ka postuar një fotografi në Instagram me një shkrim ironik “Grupi është i gjithi këtu. Tani ne do të shpëtojmë ajsbergët.”

Tre aktorët, pavarësisht se ka kaluar shumë kohë dhe vitet kanë ikur, ruajnë shoqërinë midis tyre si edhe duken të mrekullueshëm në krah të njëri-tjetrit. /Telegrafi/