0Shares

Gjatë konferencës Mobile World Congress që u mbajt në muajin e kaluar, Samsung shfaqi një video të shkurtë të Galaxy S8, dhe që nga atëherë, videoja ka marrë një total prej 26.6 milionë shikime vetëm për një javë.

Kështu, është bërë videoja më e shikuar e një korporate prej 6 marsit deri më 12 mars.

Për krahasim, LG ka ndarë videon e tyre të fundit në kanalin e Youtube ku shfaqet G6, mirëpo për periudhën prej një jave ka marrë vetëm 1.3 milionë shikime.

Videon nga Samsung mbi Galaxy S8 mund ta shihni më poshtë.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)