0Shares

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka nisur ditën me publikimin e një prezantimi të bukur të Shqipërisë turistike në mediat skandinave.

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë prezantim të bukur të Shqipërisë turistike në mediat skandinave, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruar Rama, në postimin e tij në Facebook.

Përndryshe, Rama po vazhdon me promovimin e turizmit në Shqipëri, turizëm ky që kishte ngritje gjatë vitit 2017./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)