LAJMI I FUNDIT:

Punëtorja e linjës ajrore tregon pse nuk duhet të vishni kurrë pantallona të shkurtra në aeroplan

Punëtorja e linjës ajrore tregon pse nuk duhet të vishni kurrë pantallona të shkurtra në aeroplan

Një punonjëse e linjës ajrore ka zbuluar arsyen e rëndë pse nuk duhet të vishni kurrë pantallona të shkurtra apo fund kur udhëtoni me aeroplan.

Suezanna tregoi pse pasi kreu një eksperiment në kabinë.

Në videon e saj, ajo fshiu ulëset e një avioni përpara se të vendoste bakteret në një pjatë Petri dhe të tregonte rezultatet e eksperimentit të saj në TikTok.

Në video, ajo tha: “Doja të shihja se sa të pista janë vërtet këto ulëse avioni, kështu që mora përsipër të bëj një provë. Ja ku e keni – ulëset e avionëve janë goxha të pista”.

“Pse ka kaq shumë lloje të ndryshme bakteresh vetëm në këtë ndenjëse?”.

@suezannaj

How Dirty Are Aircraft Seats 💺? #fyp #foryoupage #viral #travel #traveltiktok #airport #airline #seat #bacteria #test #cleantok #cleaningtiktok #cleaning

♬ Spongebob Tomfoolery – Dante9k Remix – David Snell

Suezanna më pas i paralajmëroi njerëzit që të mos vishnin veshje që do ta vendosnin lëkurën tuaj në kontakt me ato ndenjëse dhe u kërkoi njerëzve që ta dezinfektonin përpara se të uleshin.

Ajo tha: “Thjesht të bën të mendosh për të gjithë njerëzit që veshin këmisha me mëngë të shkurtra, pantallona të shkurtra në aeroplan, apo ato funde vërtet të shkurtra”.

“Lëkura juaj po prek këto ndenjëse të pista. Pastroni ulëset përpara se të uleni në to”. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Katër sfidat me të cilat ballafaqohen vetëm personat me inteligjencë të lartë

Katër sfidat me të cilat ballafaqohen vetëm personat me inteligjencë të lartë

Lifestyle
Si t’i hiqni njollat e domates nga rrobat: Është më e lehtë nga sa mendoni

Si t’i hiqni njollat e domates nga rrobat: Është më e lehtë nga sa mendoni

Bëje vet
Çifti i famshëm hollivudian jeton në një banesë me dy dhoma ku gatuajnë dhe pastrohen

Çifti i famshëm hollivudian jeton në një banesë me dy dhoma ku gatuajnë dhe pastrohen

Stil
Maxima, August dhe Aurelia: Pse Mark Zuckerberg ua vë fëmijëve emrat sipas perandorëve romakë

Maxima, August dhe Aurelia: Pse Mark Zuckerberg ua vë fëmijëve emrat sipas perandorëve romakë

Stil
Vendbanimi i vogël i bllokuar në të kaluarën, është ndër fshatrat më të bukur në botë

Vendbanimi i vogël i bllokuar në të kaluarën, është ndër fshatrat më të bukur në botë

Stil
Akrepi – Horoskopi vjetor për 2023

Akrepi – Horoskopi vjetor për 2023

Astrologji
Kalo në kategori