LAJMI I FUNDIT:

Butrint Imeri reagon për videon ku thuhej se në koncertin e tij u përmend Luizi

Butrint Imeri reagon për videon ku thuhej se në koncertin e tij u përmend Luizi

Këto ditë kudo në rrjetet sociale, e më së shumti në TikTok, kanë qarkulluar video nga koncerti i fundit i Butrint Imerit.

Në videot që tashmë janë bërë virale në një moment dëgjohej publiku që thërret emrin e Luiz Ejllit.

Kjo u tha si diçka e vërtetë, por që duket se është e edituar dhe se një gjë e tillë nuk ndodhi.

@andreaaaaaaa80 #andreaaaaaaa80 #qorribibes ♬ suono originale – andreaaaaaaa80 ✔

Krijuesi i hitit “Lejla” ka publikuar në llogarinë e tij në InstaStory disa video e fotografi nga koncerti.

“Fake, fake, fake”, thuhet në njërin nga postimet që i referohet asaj që bëri bujë të madhe nëpër mediat sociale.

"A të mungon Kiara" - fansat e provokojnë Butrint Imerin në koncert
Lexo po ashtu "A të mungon Kiara" - fansat e provokojnë Butrint Imerin në koncert

Ai me këtë ka mohuar lajmet që qarkulluan nëpër media duke treguar se nuk ishte e vërtetë.

Foto: Screenshot/Instagram

Kiara ndërkohë ishte në lidhje me Butrintin shumë vite më parë, kur të dy ishin 20-vjeç.

Prezantuesja ka nisur një romancë të re në Big Brother VIP Albania me këngëtarin shkodran, Luiz Ejlli. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Kalo në kategori