LAJMI I FUNDIT:

Provokon policët britanikë duke vozitur motoçikletën me vetëm një rrotë, ata as që e marrin mundin ta ndalin – thonë se nuk janë të trajnuar për këso lloj ndjekjesh

Provokon policët britanikë duke vozitur motoçikletën me vetëm një rrotë, ata as që e marrin mundin ta ndalin – thonë se nuk janë të trajnuar për këso lloj ndjekjesh

Një veturë e patrullës së policisë britanike në Leeds, ishin dëshmitarë të një ngjarje të pazakontë.

Reklama

Ata derisa po patrullonin hasën në një motoçiklist, i cili filloi të bëjë akrobacione me motoçikletë para syve të tyre, transmeton Telegrafi.

Ai madje as që hezitonte të rrezikonte veten dhe të tjerët në komunikacion, duke vozitur me vetëm një rrotë në tunel dhe vazhdimisht rriste shpejtësinë dhe provokonte policët.

Megjithatë, ata për asnjë moment nuk duken se i janë vënë pas duke nxitur reagime të qytetarëve të shumtë.

Por gjatë një konference për media ata thanë se nuk vepruan për faktin se ekzistojnë zyrtarë policorë të trajnuar për ndjekje të tilla, me vetura që janë më të përshtatshme për këso lloj ndjekjesh. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Momenti kur copa e raketës ruse bie në rrugë, nëpër të cilën po kalonin shumë vetura në Kiev

Momenti kur copa e raketës ruse bie në rrugë, nëpër të cilën po kalonin shumë vetura në Kiev

Evropa
Zonja e Parë e Ukrainës publikon video nga Kievi: Mëngjesi pas një nate pa gjumë, përsëri ankth

Zonja e Parë e Ukrainës publikon video nga Kievi: Mëngjesi pas një nate pa gjumë, përsëri ankth

Evropa
Kundërofensiva “së shpejti” - u ka thënë komandanti i Forcave Tokësore, trupave të Ukrainës në lindje

Kundërofensiva “së shpejti” - u ka thënë komandanti i Forcave Tokësore, trupave të Ukrainës në lindje

Botë
Pamje që tregojnë se si metrotë në Kiev u bënë 'streha më e madhe e qytetit' për banorët mes sulmeve raketore të Rusisë

Pamje që tregojnë se si metrotë në Kiev u bënë 'streha më e madhe e qytetit' për banorët mes sulmeve raketore të Rusisë

Botë
Burri nga Kalifornia shpallet i pafajshëm pasi kaloi 33 vjet në burg - ky ishte reagimi dhe deklaratat e tij

Burri nga Kalifornia shpallet i pafajshëm pasi kaloi 33 vjet në burg - ky ishte reagimi dhe deklaratat e tij

Amerika
Deklaratat e Kemal Kiliçdaroglu, pas raportimit se Erdogan është fitues në zgjedhjet për president të Turqisë

Deklaratat e Kemal Kiliçdaroglu, pas raportimit se Erdogan është fitues në zgjedhjet për president të Turqisë

Turqia
Kalo në kategori