Kompania lidere botërore në prodhimin e produkteve elektronike shtëpiake Samsung, vjen me super ofertë me zbritje. Frigoriferët, lavatriçet, rrobatharëset, mikrovalat dhe thithëset elektrike nga Samsung, vijnë me zbritje deri në 35%, dhe me 5 vite garancion. Të gjitha këto produkte fantastike nga Samsung, mund t’i porositni tani me zbritje, në qendrën më të madhe tregtare online në Kosovë, në Gjirafamall, duke klikuar KËTU.

Përpos që kanë dizajn tejet elegant dhe inovativ, produktet elektronike shtëpiake të Samsung, shquhen për sistem intelegjent të përdorimit, dhe kursim të energjisë elektrike. Frigoriferët me kapacitet masiv deri në 664L, dhe hapësirë të ndarë për friz, ju mundësojnë që ti keni të gjitha gjërat në shtëpi, pa pas nevojë të bëni shopping shpesh. Po ashtu, thuajse nuk ndjehen fare gjatë punës pasi bëjnë tejet pak zhurmë.

Ndërkohë lavatriqet dhe rrobatharëset Samsung, ju mundësojnë të kurseni kohë dhe energji elektrike në larjen dhe tharjen e rrobave, dhe ti largoni të gjitha njollat. Falë teknologjisë së fuqishme ECO Bubble ofrojnë larje të fuqishme edhe në temperature të ulëta.

Mikrovalët Samsung, vijnë me ekran LED, sistem të sigurisë për përdorim sa më të sigurt, programim automatik, dhe shumë karakteristika tjera që i bëjnë të domosdoshme për kuzhinën tuaj.

Këto janë disa nga produktet e Samsung të cilat mund t’i gjeni në GjirafaMall, në super ofertë me zbritje deri në 35%, me 5 vite garancion, dhe me transport falas. Për të kuptuar më shumë dhe për ti porositur online klikoni KËTU.

Në Gjirafamall.com, apo qendrën më të madhe tregtare të blerjeve online në Kosovë, do të gjeni mbi 140.000 produkte nga kategori të ndryshme, veshmbathje, kozmetikë, produkte shëndetësore, produkte ushqimore, shtëpiake dhe shumë të tjera.

Të gjitha produktet vijnë me transport deri në shtëpinë tuaj kudo në Kosovë, ndërsa pagesën mund ta bëni me para në dorë pasi e pranoni porosinë, apo me kartelë bankare.

Nëse nuk keni porositur online më parë dhe ju duhet ndihmë rreth porosisë, stafi i GjirafaMall do të ju ndihmojë përmes bisedës livechat në www.gjirafamall.com, në Facebook, apo përmes numrave të telefonit +383 49 39 00 39 dhe +383 49 47 00 47, të cilët mund t’i kontaktoni edhe në Viber dhe Whatsapp.

Po ashtu, mund të na vizitoni në showroomin tonë, në kilometrin e 6-të, të magjistrales Prishtinë-Ferizaj!