Prezantuesja shqiptare, Bora Zemani, vazhdon të shfaqet atraktive.

Një nga femrat më të bukura shqiptare, e cila është prezantuese e disa emisioneve në DigitAlb, pritet që së shpejti të bëhet nënë për herë të dytë.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Bukuroshja e cila është e martuar me DJ Vin Veli, i njohur në Tiranë, shkruan Telegrafi, edhe pse shtatzënë vazhdon të shfaqet joshëse.

Së fundmi ajo ka preferuar një bluzë të bardhë dhe mini-fund të bardhë që shfaqë trupin atraktiv të saj.

Shtatzënia definitivisht vetëm sa e ka bërë atë të duket më mirë. /Telegrafi/

?

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on Feb 16, 2017 at 10:07am PST