Dy këngëtarët e njohur Erik Lloshi edhe Albatrit Muçiqi sapo kanë publikuar videoprojektin e tyre më të ri “Ajo ka faj”.

Kënga është ritmike në sensin e baladës dhe është punuar nga Kledi Bahiti, ndërsa tekstin e kanë shkruar Threedots.

Videoklipi është realizuar në Shqipëri, nga Hija Production, dhe i shfaq këngëtarët më ndryshe se herët e tjera. /Telegrafi/