LAJMI I FUNDIT:

Pranvera çel me ofertën më të mirë nga Nissan – prej 9.40 euro dita, vetura e preferuar bëhet e juaja!

Pranvera çel me ofertën më të mirë nga Nissan – prej 9.40 euro dita, vetura e preferuar bëhet e juaja!

Të gjithë adhuruesit e Nissan, në veçanti modeleve X-TRAIL dhe QASHQAI, tani mund ta kenë mundësinë më të mirë për blerjen e veturave të preferuara.

Reklama

Kjo sepse pranvera ka çel me ofertën më të mirë nga Nissan.

Për vetëm 9.40 euro në ditë apo 281 euro në muaj, Nissan Qashqai mund të bëhet i juaji.

Nissan Qashqai është një prej SUV më të mirë dhe më i shituri radhazi për 10 vite në Evropë.

Njihet për hapësirën e jashtëzakonshme, teknologjinë e avancuar dhe komfortin e pazëvendësueshëm.

Në anën tjetër, pranvera ka çel edhe për Nissan X-Trail, i cili mund të bëhet i juaji me një çmim prej 13.40 eurove në ditë apo 400 eurove në muaj.

Nissan X-Trail është SUV i cili e ofron maksimumin e kënaqësisë dhe rehatisë për ju.

Në mënyrë që pranvera të çel sa më mirë e të jetë e paharrueshme për adhuruesit Nissan, në ofertë janë të bashkëngjitur edhe këto benefite:

• 5 vite garancion
• 1 vit kasko FALAS
• 1 servis FALAS
• Aprovim i kredisë për 20 minuta!

Të gjithë të interesuarit për t’i blerë apo testuar këto vetura, mund ta bëjnë këtë tek Auto Mita, të cilët janë distributor të autorizuar.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Auto

Më shumë
Milioneri nga Finlanda merr një gjobë prej 121 mijë eurove

Milioneri nga Finlanda merr një gjobë prej 121 mijë eurove

Auto
Shikoni shoferët e Milwaukee duke fluturuar mbi një “gungë” gjigante për ndalim të shpejtësisë

Shikoni shoferët e Milwaukee duke fluturuar mbi një “gungë” gjigante për ndalim të shpejtësisë

Auto
Nga Rolls-Royce Phantom i vitit 1954 e deri tek Bugatti Veyron - koleksioni i veturave luksoze të Mbretit Abdullah të Jordanisë

Nga Rolls-Royce Phantom i vitit 1954 e deri tek Bugatti Veyron - koleksioni i veturave luksoze të Mbretit Abdullah të Jordanisë

Auto
GM do të investojë mbi 1 miliardë dollarë në fabrikat e saj në Flint për të rritur prodhimin e kamionçinave

GM do të investojë mbi 1 miliardë dollarë në fabrikat e saj në Flint për të rritur prodhimin e kamionçinave

Auto
Golfi prej 76 mijë eurosh u shit për 8 minuta

Golfi prej 76 mijë eurosh u shit për 8 minuta

Auto
Volvo fillon të rimëkëmbet – shitjet e kompanisë në maj u rritën me 31 për qind

Volvo fillon të rimëkëmbet – shitjet e kompanisë në maj u rritën me 31 për qind

Auto
Kalo në kategori