LAJMI I FUNDIT:

Pozicioni i cili garanton kënaqësinë në krevat, mirëpo nuk është bash për çdokënd

Pozicioni i cili garanton kënaqësinë në krevat, mirëpo nuk është bash për çdokënd

Nëse dëshironi që jeta juaj seksuale të jetë emocionuese duhet të jeni të hapur për pozicione të reja

Reklama

Daily Star në bashkëpunim me shitësin britanik të lodrave të seksit rekomandon njërin për të cilën theksojnë që garanton kënaqësinë.

Për ekzekutimin e pozicionit Erotic V, siç e kanë quajtur ata, ka nevojë për fleksibilitet të mjaftueshëm, por edhe për forcë, prandaj, mbase nuk është për çdokënd.

Ekspertët nga Ann Summers thonë që ky pozicion premton penetrim të thellë, ndërkaq për kënaqësi plotësuese rekomandojnë edhe përdorimin e lodrave të seksit.

Si duket kjo, mund ta shihni në ilustrimin në vazhdim, transmeton Telegrafi.

“Disa pozicione bëhen si ushtrime, ndërkaq Erotic V përfundimisht është njëri ndër ta”, ka thënë Laura Whittaker nga Ann Summersa“.

“Mirëpo, përfundimisht ia vlen. Pozicioni kombinon ushtrimin me seksin intim, gjë që ndihmon që të afroheni edhe më shumë me partnerin”.

“Pozicioni si ky është ideal, sepse seksin e bëjnë më romantik”, thotë ajo.

“Dhe do të ofrojë trening të mirë me një grumbull kënaqësish”. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
A e dini se larja e enëve të yndyrshme me ujë të nxehtë është e gabuar?

A e dini se larja e enëve të yndyrshme me ujë të nxehtë është e gabuar?

Bëje vet
Shtëpia me kate në parcelë të ngushtë (Plani detaj)

Shtëpia me kate në parcelë të ngushtë (Plani detaj)

Dizajn dhe Arkitekturë
Truku më i mirë për të “ringjallur” një xhaketë të vjetër lëkure: Ja me çfarë ta lyeni

Truku më i mirë për të “ringjallur” një xhaketë të vjetër lëkure: Ja me çfarë ta lyeni

Bëje vet
Në fillim janë të këndshëm dhe të ëmbël, por më vonë tregojnë 'fytyrën e vërtetë' -  kujdes nga meshkujt e lindur në këto katër shenja

Në fillim janë të këndshëm dhe të ëmbël, por më vonë tregojnë 'fytyrën e vërtetë' - kujdes nga meshkujt e lindur në këto katër shenja

Astrologji
Tri shenjat që tregojnë se partneri/ja është një tradhtar serialë

Tri shenjat që tregojnë se partneri/ja është një tradhtar serialë

Lifestyle
Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Shtëpi të bukura
Kalo në kategori