0Shares

Andrew Wingrave është ankuar te kompania Amazon, se një punonjës i tyre e ka kryer nevojën në hyrjen e shtëpisë së tij, që ndodhet në periferi të Londrës.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin, kur ai ka lënë dërgesën dhe më pas është “zbrazur” në atë hapësirë.

“Sapo i jam nënshtruar një operimi dhe jam shumë i ndjeshëm, kam mundur të sëmurem nga fekalet e tij”, ka thënë Wingrave lidhur me rastin.

Por, ankesa e tij është shqyrtuar nga kompania, të cilët kanë kërkuar falje dhe dërguan ekipin për dezinfektimin e hapësirës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)